Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa

Rozwijająca się gra forumowa w której lądujemy na wyspie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRegulamin gryRejestracjaZaloguj
17.09.11 - Nowy silnik, serwer i łącze, niedługo zajmiemy się designem i reklamą!
Pogoda na kolejne trzy dni: Mokro, zimno i wszędzie widać mgłę.
Szukaj
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kto jest na Forum
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość

Brak

Najwięcej użytkowników 79 było obecnych Sob Gru 19, 2009 11:32 am

 

 ~~Jezioro~~

Go down 
+19
Lizak
Werona
1w2m
Buzzek
macio1200
modi1
Karotka2000
pingu93947
Zero
dragon5fly
mimix2
czesio10
foxfoxi
SygcioFilmarz
Ende Pl
Dominika99
Admin
Kaktusik
MeryUchiha
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimePią Wrz 18, 2009 5:42 pm

Huh... no... eee.. y... co by tu powiedzieć... NIE PRZESADZAJCIE!
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeSob Wrz 19, 2009 11:05 pm

idę sobie i patrze czy na jeziorze są jakieś kaczki. widzę dwie. strelam z łuku w jedną - chybiłem, drugi raz - trafiony!, 3 raz - o mały włos... trafiony Smile zostawiam dwa kawałki mięsa kaczki na piasku bo nie chce mi się ich ciągnać. więc na piasku są dwie kaczki i 1 kawałek rekina (str. 2) miałem 5 strał mam teraz dwie. dostałem 2 zr. czy mam sobie odejmować życie??? z łuku można tracić życie??????????????????
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
Karotka2000

Karotka2000


Liczba postów : 106
Join date : 16/09/2009
Age : 27
Skąd : Z innej krainy

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Didency
Imię: Angeline

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 6:58 pm

Podchodzę i biorę 1 kaczkę.Następnie kopię w poszukiwaniu dżdżownic, znalazłam 10 które wsadzam w pustą puszkę.Biorę jedną,zakładam na haczyk i łowię.Po kilku godzinach łowiłam 2 śledzie i 1 flądrę.Biorę je i idę w kierunku sawanny.
Powrót do góry Go down
dragon5fly

dragon5fly


Liczba postów : 83
Join date : 31/08/2009
Age : 29

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Forsyth
Imię: Frank

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 8:19 pm

biore sobie kaczke i ide do lecznicy nakarmic mojego wilka
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeSob Wrz 26, 2009 7:59 am

rzucam kamyczkami i coś nagle płynie... okazało się że to znowu ta sama fredka! a z daleka słyszę dudnienie!
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
dragon5fly

dragon5fly


Liczba postów : 83
Join date : 31/08/2009
Age : 29

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Forsyth
Imię: Frank

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 2:00 pm

podchodze i prrzemywam sobie rane gdy nagle slysze to samo dudnienie co sygcio dochodzi z pod wody ciekawe co to jest
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 8:17 am

nie z wody.... nie z wody!!! z drugiego brzegu.... tubylcy?
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
modi1

modi1


Liczba postów : 60
Join date : 09/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pawelec
Imię: Michał

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 13, 2009 11:16 am

nalewam do butelki picia a potem ide łowić ryby wyciągam patyki jeden duży drugi mały robie wędke jako haczyk daje kawałek manga . Łowie . Złapałem śledzia + 1 śledz . Słysze dudnienie nagle zatruta strzała mi przeleciała obok ucha wziąłem śledzia i uciekłem
Powrót do góry Go down
macio1200

macio1200


Liczba postów : 74
Join date : 02/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Burek
Imię: Marian

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 13, 2009 3:16 pm

łowie ryby siatką i za pierwszym razem złowiłem 5 karasi a za drugim 2 karasie i 3 sumy.
+7 karasi
+3 sumy
+2 pkt łowienia ryb
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 13, 2009 5:47 pm

Znajduje gruby patyk obok jeziorka .
najmocniej jak potrafię uderzam w lustro wody, i ogłuszam pstrąga
biorę do ekwipunku.
Robię tak samo też ogłuszam i też pstrąga.

Rezultat:

- pstrąg
- pstrąg
- 1 pkt łowienia
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 13, 2009 6:04 pm

Podchodzę do jeziorka i napełniam moją 2-litrową butelkę do 100%...
Powrót do góry Go down
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 13, 2009 7:43 pm

zatruta strzała obok nosa? Biorę głeboki wdech i płyne z jak największą ostrożnością. gdy dopływam, widzę... Shocked widzę... Shocked och.... Sleep gdy się obudziłem widzę wioskę! a nademną widzę tubylców. są dziwnie ubrani. Ani troche nie przyponinają indian... ale nie amerykaninów xD no nic, tak na mnie patrzyli: Shocked confused zabrali mnie do siebie i dali mi skrzynke mówiąc cos po swojemu. biore skrzynke do szałasu. Prosze o dodanie do tematów wioska tubylców i oierwsza osoba która odpowie, też dostaje srzynie.
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
Go??
Gość
Anonymous



~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 13, 2009 7:49 pm

Hmmm.... o co Ci chodziło z tym kto pierwszy odpiwie??
Powrót do góry Go down
modi1

modi1


Liczba postów : 60
Join date : 09/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pawelec
Imię: Michał

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 13, 2009 7:52 pm

Przychodze nad jezioro i dostaje usypiajacą strzałką w tors Sleep
Budze sie w wiosce i widze taką sytuajcie : pirat Neutral pirat legenda : pirat - tubylec
Neutral - pingu i mówie -Pingu co ty tutaj robisz ? poczułem jak ktos mi wiąże ręce a dalej to sie mi niechce pisać moze potem
Powrót do góry Go down
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 13, 2009 9:13 pm

to że gdy Adminka doda to gdy pierwszy odpowiesz, to dostajesz skrzynie (przykłakd w moim szałasiku).
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
Buzzek

Buzzek


Liczba postów : 31
Join date : 01/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Fredro
Imię: Buzzek

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 13, 2009 10:33 pm

pingu93947 napisał:
Prosze o dodanie do tematów wioska tubylców
Poszukaj tu mojego postu : https://stranded.forumpolish.com/wejcie-f8/cieka-w-lewo-t11-15.htm
Ja byłem pierwszy i niech ktoś wreszcie zrobi Nowy temat bo już dawno prosiłem !!
Powrót do góry Go down
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeWto Paź 27, 2009 10:36 pm

biorę swoją wędkę, szukam dżdżownic (znalazłem 3 = +3 dżdżownice) i łowię. po godzinie złowiłem wreszcie płotke (+płotka 4 cm)(+ pkt. łowienia)(-dżdżownica) ale wędka się urwała (-wędka) Crying or Very sad hmmm... z czego zrobić wędkę... uuuaaoooo!!! widzę bambus!!! dodać prosz bambus! Wink łamię gałąź, hmm z czego zrobić żyłkę? z żyłki! Very Happy tlko skąd wząć żyłkę?? idę troche w las i szukam jakis kwiatow wlokienniczych. jest... len! jakos po polgodzinie zrobiłem dobiero 30 cm. (-3 hp.)"trochę" później gdy miałem już żyłkę (+ 1 pkt wytwarzania ) dołączyłem ją do badylka i potrzebuje już tylko kołowrotek. ehhh... [...] ...hę..*łups!*(-5 hp) ale boli. Id...patrze o co się potkąłem. tylko kamień. ale... może będzie coś pod kamieniem king *podniśi kmień* nie ma Sad ide dalej sprawdziłęm już pięć kamieni... ale poco.. łau, łau, łauuuaa...ufff...(- 5hpo bym się nie zabi.... jaki dużyy kamień! biorę i poooo...hyyyp...dnoszęę kamień. łau! nie wiem jak to tu się znalazło, ale jest tu - wprawdzie lichy, ale - kołowrotek! biorę i dołoczam do naszej "wędki". no! już nie jest to [...], ani "wędka", tylko wędka bez żadnych " !
Dobra, biorę wędkę i po 2 godzinach złowiłem 2 płotki 5 cm... (+ 1 pkt. łowienia) hej! bierze! hyyyp! uff. nie mogę... hyyyyyp!!! *bam* łau! co jest zamną? *odwraca się* ech but... ale czemu taki był ciężki? zaglądam do buta, i jest tam mały szczupak 20 cm!(+szczupak!) wystawał ogon. biorę wszystko i idę.

PODSUMOWANIE:
+1 płotka 4 cm.
+stary but
+1 szczupak 20 cm.
+2 płotki 5 cm.
+2 pkt. łowienia
+1 pkt. wytwarzania
_______________

-13hp
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
1w2m

1w2m


Liczba postów : 24
Join date : 28/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Dolarek
Imię: Ździsław

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 9:59 pm

Wskakuje Do wody i usiłuje złapać karasia.
po pół-torej godziny pływania złapałem pstrąga,wkładam go do plecaka.
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimePią Paź 30, 2009 11:20 pm

Siedze przy brzegu i odpoczywam.Nagle widzę jakiś ruch na drzewie!To małpa!Szybko przeszukuje kieszenie.Znalazłam 10 bananów.Szybko rzucam nimi w małpę.Podchodzi do mnie i mogę lepiej się jej przyjrzeć.To Kapucynka!Kiedy chciałam iść już do szałasu poszła za mną.Chyba mnie polubiła sunny

Imię:Abu
Gatunek:Kapucynka
Ubarwienie:Jak to Kapucynka
Charakter:Wesoła,Przyjazna
Powrót do góry Go down
Lizak

Lizak


Liczba postów : 19
Join date : 30/10/2009
Age : 26
Skąd : Ze wsi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pipka
Imię: Zenon

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeSob Paź 31, 2009 11:12 am

Poszedłem z Zabójcą (psem) nad jezioro. Pies złowił 3 ryby.
Zysk:
- 3 ryby
Powrót do góry Go down
Behary Madox

Behary Madox


Liczba postów : 9
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Madox
Imię: Behary

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeSob Paź 31, 2009 12:21 pm

napełniam bukłak wodą i idę dalej
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeSob Paź 31, 2009 12:38 pm

Przychodze z Zoe.Łowi 1 Płotke,3 Pstrągi i 1 śledzia.
Powrót do góry Go down
Wielkibanan

Wielkibanan


Liczba postów : 30
Join date : 06/11/2009
Skąd : z nikąd

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Banan
Imię: Wielki

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 07, 2009 4:22 pm

Nurkuję w wodzie żeby znaleźć coś cennego.
Niestety znajduję tylko żyłkę i haczyk.Myśle sobie "Szkoda. Ale lepsze to niż nic"
poczym zabieram swają "zdobycz".
Powrót do góry Go down
Wielkibanan

Wielkibanan


Liczba postów : 30
Join date : 06/11/2009
Skąd : z nikąd

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Banan
Imię: Wielki

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimePon Lis 09, 2009 2:14 pm

Szukam robaków wokół jeziora.
Znalazłem:
5 dżdżownic
5 glizd
Powrót do góry Go down
Karotka2000

Karotka2000


Liczba postów : 106
Join date : 16/09/2009
Age : 27
Skąd : Z innej krainy

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Didency
Imię: Angeline

~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 2:56 pm

Idę nad jezioro. Zarzucam wędkę z dżdżownicą i czekam złowiłam 2 pstrągi i 3 płotki ale straciłam 3 dżdżownice.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~~Jezioro~~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Jezioro~~   ~~Jezioro~~ - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~~Jezioro~~
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bezludna wyspa: Gra Forumowa :: Puszcza :: Jezioro-
Skocz do: