Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa

Rozwijająca się gra forumowa w której lądujemy na wyspie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRegulamin gryRejestracjaZaloguj
17.09.11 - Nowy silnik, serwer i łącze, niedługo zajmiemy się designem i reklamą!
Pogoda na kolejne trzy dni: Mokro, zimno i wszędzie widać mgłę.
Szukaj
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kto jest na Forum
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość

Brak

Najwięcej użytkowników 79 było obecnych Sob Gru 19, 2009 11:32 am

 

 Uwaga skorpion!

Go down 
+8
Karotka2000
Zero
dragon5fly
SygcioFilmarz
Kaktusik
Ende Pl
MeryUchiha
Admin
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 18, 2009 5:43 pm

rozwalam maczugą jednego skorpiona +1 zręczność -1 hp
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
Karotka2000

Karotka2000


Liczba postów : 106
Join date : 16/09/2009
Age : 27
Skąd : Z innej krainy

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Didency
Imię: Angeline

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 5:29 pm

Idąc przez pustynię zauważam skorpiona.Wyjmuję nóż i atakuję go.Niestety biegnąc wywróciłam (- 3 hp) się i upuściłam scyzoryk który zrobił lekkie wgłębienie na ciele skorpiona (+ 1 zręczności).Zwierze uciekło.
Powrót do góry Go down
dragon5fly

dragon5fly


Liczba postów : 83
Join date : 31/08/2009
Age : 29

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Forsyth
Imię: Frank

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 3:46 pm

ide sobie gdy zauwarzam skorpiona na jakiejs paczce strzelam do niego z rewoleweru tak zeby nie trafc paczki lekko go ranie i on ucieka podchodze do paczki gdy zauwazam ze sa to naboje niestety nie do mojego rewolweru na paczce pisze "Hawk-The best 9mm ammo" w srodku jest 20 naboji ktore oddaje sygciowi

otrzymalem +1 zrecznosci
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 6:33 pm

ja.... pier..... wiesz jakie ty naboje znalazłeś? to są .... najlepsze!!! naj! naj! muahahahahahhahaha za jednym strzałem moge zabuić człowieka! muahahahaha! poznęcam się nad wami! whahahahahahah! xD czekajcie musze sie napić... żyyyyyyg.... bleeeee
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
Zero

Zero


Liczba postów : 90
Join date : 08/09/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Kiryu
Imię: Zero

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 7:02 pm

yyyyyyy.Czy to nie dom wariatów!? xDDD

Ta ja ci zara ze strzelby heada pukne to polecisz na 2km ^^ xDDD

Ty chyba energiczny strasznie jesteś.Może ADHD? xDD

Przyznaj się nam ^^
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 7:08 pm

kukudżambo! la la la la la! ciułała! la la la la la! Ciułała! pampampampam

podchodząc do zero śpiewam mu to

https://www.youtube.com/watch?v=KMYN4djSq7o&feature=fvst
a potem to
https://www.youtube.com/watch?v=hGQhnGVIZ5c
a potem padam na kolana i sie pytam zcy da mi niedźwiedzia... )_0

Admin: Tak, tak, bardzo ładnie. (Wariatom się nie zaprzecza)
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
Zero

Zero


Liczba postów : 90
Join date : 08/09/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Kiryu
Imię: Zero

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 7:26 pm

Pacną sygciowi z łopaty ten zemdlał.
Zanosze go do lekarza
Powrót do góry Go down
Karotka2000

Karotka2000


Liczba postów : 106
Join date : 16/09/2009
Age : 27
Skąd : Z innej krainy

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Didency
Imię: Angeline

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 5:05 pm

Idę i zauważam skorpiona.Biorę nóż i rzucam w niego.Trafiłam (+ 1 zręczność)ale po drodze wywróciłam się na piasku (-5 hp) ale zdobyłam jad skorpiona.
Powrót do góry Go down
dragon5fly

dragon5fly


Liczba postów : 83
Join date : 31/08/2009
Age : 29

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Forsyth
Imię: Frank

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 7:50 pm

zakradam sie do skorpiona i strzelam do niego z broni lecz tylko go skaleczylem w kolec i troche jadu wycieklo trace 1 naboj podchodze do plam z jadu i zauwazam pudelko z nabojami podchodze blizej i sie okazuje ze sa to naboje do rewolweru w pudelku jest 25 naboi
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 26, 2009 8:01 am

ty chamie! jak mi mogłeś? nmoderatotrowi!? temu który ma najwiecej postów? ty...! ty!!!! ehh...

Admin: Może na PW?

dobra dobra. miałem denny dzień. dziewczyna mnie nie kocha...


Ostatnio zmieniony przez SygcioFilmarz dnia Czw Paź 01, 2009 7:59 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
Dominika99
Pomocnik
Pomocnik
Dominika99


Liczba postów : 49
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Stuff
Imię: Lisa

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 6:00 pm

Co ja widzę?Drugiego skorpiona!A koło niego jakiś...Woreczek!Szybkim ruchem biorę woreczek i się oddalam.+5 zręczności.

Admin: Słyszałaś o zasadzie 1pkt zręczności -10 pkt życia? -5 pkt zręczności dla ciebie

Mod Sygcio: Dominiko! Kurd.... Co ty sobie myślisz? Czyś ty się naćpała? Ludzie... ja też sobie dodam 60 zręczności za podniesienie orzecha z drzewa przy którym były 2 lwy!
Powrót do góry Go down
Zero

Zero


Liczba postów : 90
Join date : 08/09/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Kiryu
Imię: Zero

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 6:43 pm

Dominika99 napisał:
Co ja widzę?Drugiego skorpiona!A koło niego jakiś...Woreczek!Szybkim ruchem biorę woreczek i się oddalam.+5 zręczności.

5 zręczności?! WTF?! przepraszam ale za wzięcie woreczka koło skorpiona to 5 zręczności?! nie przesadzajmy

A sygcio to było konieczne ponieważ już świrowałeś Smile
Powrót do góry Go down
dragon5fly

dragon5fly


Liczba postów : 83
Join date : 31/08/2009
Age : 29

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Forsyth
Imię: Frank

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 7:13 pm

jak dominika moze to i ja

Topic:
ide sobie gdy zauwazam pudelo gwozdzi obok skorpion zrecznie biore i sie oddaalam
+5 zrecznosci
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 160
Join date : 17/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Dice
Imię: Jenny

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 9:51 pm

Dobra, możecie już teraz to skończyć

Zamiast pisać głupoty, może by do jakiegoś modka albo mnie napisać?

Dominika:

Nie ma tak łatwo. -5 zręczności

dragon5fly: chyba sobie tyle nie dodałeś? lepiej je odejmij
Powrót do góry Go down
http://bezludnawyspa.bo.pl
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 10:03 pm

biorę pistolet i celuję w skorpiona. trafiłem i zabiłem (+ 1 zr.)! ale mnie odbiło do tyłu i upadłem (-5 hp) biorę też jad skorpiona
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
dragon5fly

dragon5fly


Liczba postów : 83
Join date : 31/08/2009
Age : 29

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Forsyth
Imię: Frank

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimePon Wrz 28, 2009 9:25 am

wiem tylko chcialem jej pokazac jak to jest
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 01, 2009 8:04 am

Podchodzę z bronią koło 3 skorpionów... Trafiam 2 ale nie celnie +1 pkt zręczności.... jednego zabijam maczugą +1 pkt zręczności

zyskałem
+2 pkt zręczności
1 jad skorpiona

-2 hp
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 9:05 pm

kopie w piasku i natrafiam teraz nie na monetę (początek wątku) ale na woreczek monet!
Spoiler:

(to jest zupełnie inna moneta) a tak wygłada bliżej moneta z tego woreczka:
Spoiler:

no, ale chciałem tu przyśc po skorpiona. biorę kamień, rzucam i prawie trafiłem. skorpion mnie zauważył i już miał uciec, ale zobaczył kamień (która ja rzuciłem) który ułamki sekund później go zmiażyły... wylałem wodę nie do picia z butelki i napełniłem ją do połowy jadem... więc chętnie wezmę się za innego skorpionaaa....łłaaajj!!!.... uchh.... - 3 hp. dostałem skurczu w nodze bo mam 16 hp. teraz jestem sygciem xD curlajla, trajlajlajla!!! ekhem... widzę skorpiona i walę w niego jakimś kamieniem który leżał obok. trochę mnie opryskało (-1 hp) ale mam już pełną buteleczke jadu.

Podsumowanie:
+buteleczka jadu
+2 zr.
+woreczek monet
---------
-4 hp.
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
1w2m

1w2m


Liczba postów : 24
Join date : 28/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Dolarek
Imię: Ździsław

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 11:28 pm

Widze skorpiona... Przyprowadzam zwierzęta Krowę I Panterę Zwierzęta atakują go i prawie go zabiły gdy użądlił oby 2 jadem żucam w niego kamieniem i trafiam w skroń +2 zręczności Moje zwierzęta dostały wscieklizny atakują mnie! trace 20hp ale łapie je na smycz i zabieram do szałasu.Obok Skorpiona coś leży... Tak To Pełna bateria teraz będę mógł połączyć się z jakimś miastem!
Podsumowanie:
+1 Jad Skorpiona
+2 Zręczności
-20 Hp
+1 Bateria

Admin: A tobie gdzie się tak śpieszy? Czyt. dział regulamin: tak szybko nie ma i zaraz pocofaj sobie te wszystkie wyczyny bo tyle zwierzaków od razu nie ma bo inaczej ban!
Powrót do góry Go down
modi1

modi1


Liczba postów : 60
Join date : 09/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pawelec
Imię: Michał

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:55 pm

ie do skorpiona i wyciągam mój ostrydiament nagle zauważyłem kogoś przechadzającego sie po pustyni zapatrzony potknąłem sie o kamen i upadłem prosto na diament -35 hpwołam tego gościa a on jak mnie zobaczył rzucił jakiś papierek ale na nim były jakieś starożytne litery (no a jak to nazwać) pingu się na tym zna napewno wie jak to odszyfrować
Powrót do góry Go down
Karotka2000

Karotka2000


Liczba postów : 106
Join date : 16/09/2009
Age : 27
Skąd : Z innej krainy

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Didency
Imię: Angeline

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 3:26 pm

podchodzę do skorpiona wyciągam nóż i zrzucam się na zwierzę niestety potknęłam się i skorpion mnie ukąsił (- 10hp) ale gdy on uciekał rzuciłam w niego nożem ale odcięłam mu tylko 2 odnóża (+1 polowania) skorpion uciekł podniosłam się idę po nóż i zauważyłam że się stępił idę z pustyni
Powrót do góry Go down
Karotka2000

Karotka2000


Liczba postów : 106
Join date : 16/09/2009
Age : 27
Skąd : Z innej krainy

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Didency
Imię: Angeline

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 4:33 pm

idąc zauważam 2 skorpiony biorę nóż i rzucam w jednego... trafiłam! (+1 polowania) a w drugiego rzuciłam scyzorykiem Też trafiłam! (+1 polowania) zdobyłam 2 mięsa skorpiona i jad skorpiona. Idąc po nóż i scyzoryk potknęłam się i upadłam (-5hp) potem się podniosłam i ruszyłam przed siebie
Powrót do góry Go down
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 12:07 pm

wchodzę na kamień, biorę mój pistolet Twisted Evil i celuję w skorpiona pirat strzelam... trafiłem (+ 1 polowanie, - 1 nabój)! O, widzę drugiego, celuję... strzelam, ale nie trafiłem (- 1 nabój) Sad jeszcze raz! trafiłem(- 1 nabój, + 1 polowanie), ale mnie odrzucilo i spadlem z kamienia (- 10 hp)

Podsumowanie:

-10 hp
+2 polowanie
-3 naboje
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
Sponsored content





Uwaga skorpion! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Uwaga skorpion!   Uwaga skorpion! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Uwaga skorpion!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Uwaga Szczury!
» Uwaga! Dzikie psy!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bezludna wyspa: Gra Forumowa :: Pustynia :: Centrum-
Skocz do: