Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa

Rozwijająca się gra forumowa w której lądujemy na wyspie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRegulamin gryRejestracjaZaloguj
17.09.11 - Nowy silnik, serwer i łącze, niedługo zajmiemy się designem i reklamą!
Pogoda na kolejne trzy dni: Mokro, zimno i wszędzie widać mgłę.
Szukaj
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kto jest na Forum
Na Forum jest 2 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 2 Gości

Brak

Najwięcej użytkowników 79 było obecnych Sob Gru 19, 2009 11:32 am

 

 Szałas Werona

Go down 
AutorWiadomość
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimePią Paź 30, 2009 5:59 pm

Mój szałas(Podstawowy):

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b3/Lapp_shelter-KOTA.jpg

Ekwipunek:

2 kawałki drewna,sznur,szklana buteleczka,młotek,podłużny mocny patyk,złoty łańcuszek,łopata,gliniane naczynia(miski,kubek,butelki),igła,nitka,koc,skrawki materiału
Jedzenie:
1 owoc kakaowca,3 borówki,5 ciastek,butelka wody,butelka mleka,5 agresto-porzeczek,2 karpie,kiść winogron(10 sztuk)

Zwierzęta:

Dziki pies ; Zoe

Krowa; Milka

Pantera; Cherry

Lew; Simba

Tygrys; Nala

Małpa; Abu

Jaguar; Lady

Bambi; Jelonek

Honey; Mały wilk

Kejsi; Pisklę

Tuptuś;Mały zając

Lotta;Kura

Akcesoria dla zwierząt:

-

Wygląd :

W środku: Do ściany przymocowany jest złoty łańcuszek.W kącie stoi łóżko a w drugiej części szałasu,stolik,za to w roku postawiona jest łopata a obok młotek.Łóżko jest posłane 7 liściami palmy,a śpię pod kocem.Na stoliku stoi miseczka z moimi całymi zapasami,kompas,igła,nitka z lnu i skrawki materiału.W szasie mieszkam ja,Zoe,Abu,Bambi,Tuptuś i Kejsi.Dlatego że wszyscy oprócz Zoe,nie przeżyli by na zewnątrz(Obce drapieżniki,one nawzajem się by nie zaatakowały gdyż są do siebie przyzwyczajone)Zoe mieszka tu dlatego że jest traktowana jako pies.A Lottcie i Milce atak nie grozi.Cherry cały czas ich pilnuje.

Na zewnątrz: Jest tam umieszczona moja skrytka z drewnem,belkami,kamieniami itp. Do wielkiego drewnianego pręta wbitego w ziemię przywiązana jest Milka.Obok drepcze Lotta.Reszta zwierząt albo wyleguje się na słońcu,albo bawi w najlepsze.


Ostatnio zmieniony przez Werona dnia Nie Lis 01, 2009 6:41 pm, w całości zmieniany 15 razy
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimePią Paź 30, 2009 9:15 pm

Przyprowadzam krowę.
Zostawiam ją na chwilę przy szałasie.
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimePią Paź 30, 2009 9:23 pm

Przychodzę z powrotem.Krowa nadal tu jest,więc biorę sznur i przywiązuje ją do patyka który wystaje z ziemii.Nie za mocne ale narazie wystaczy.Siadam na ziemii obok niej i doje ją.Zawartość wlewam do szklanej buteleczki.Zdobyłam butelkę mleka.
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimePią Paź 30, 2009 9:34 pm

I znowu przyprowadzam zwierzę tym razem panterę Cherry Very Happy
Chyba polubiła się z Zoe Smile
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimePią Paź 30, 2009 10:39 pm

Następne zwierzę!
Mały lew Simba Smile
Od razu wbiegł do szałasu i położył się w kątku przy 'ścianie'
O!Już zasnął Very Happy
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimePią Paź 30, 2009 10:50 pm

Ech,i jeszcze jedno.Żal mi się zrobiło tygryska porzuconego przez stado Sad
Więc Nala zamieszka ze mną.
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimePią Paź 30, 2009 11:04 pm

Młotkiem wbijam podłużny patyk w ziemię i to do niego przywiązuje sznur z krową.Teraz na pewno nie ucieknie Very Happy
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimePią Paź 30, 2009 11:23 pm

Wracam po orzeźwiającym spaczerze na który poszłam z zamiarem że nic już nie przyniosę.A wracam z małpą,a konkretniej z kapucynką Abu Very Happy
Przyda się do znoszenia drobnych przedmiotów tj.kamyków,liści,gałązek itp.
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimeSob Paź 31, 2009 7:22 pm

Przynoszę 3 karpie,1 płotke i 1 śledzia.Daje to wszystko do mojej skrytki w szałasie.
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimeSob Paź 31, 2009 8:40 pm

Przychodzę tym razem ze złotym łańcuszkiem i małym jaguarem o imieniu Lady Very Happy
Łańcuszek wieszam sobie na szyji,lecz po chwili stwierdzam że mi nie pasuje i wieszam na ścianie szałasu.Mam ozdobę Very Happy
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimeSob Paź 31, 2009 8:54 pm

Przynoszę:
-kompas
-deska
-3 gliniane miseczki
-gliniany kubek
-4 belki drewna
-7 dużych liści palmowych
-koc
-2 gliniane butelki
-gliniane wiadro z drewnianą rączką
-igła
-nitka z lnu
-skrawki materiału

Wszystko to układam porządnie w moim szałasie i ide na poszukiwania zwierząt.Kto wie czy nie ma w dżungli jakiś porzuconych młodych...
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimeSob Paź 31, 2009 9:26 pm

Rzeczywiście,znalazłam sporo zwierząt:
Bambi - Jelonek
Honey - Mały wilk
Kejsi - Pisklę
Tuptuś - Mały zając
Lotta - Kura
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimeNie Lis 01, 2009 10:44 am

Werona napisał:
Przynoszę:
-kompas
-deska
-3 gliniane miseczki
-gliniany kubek
-4 belki drewna
-7 dużych liści palmowych
-koc
-2 gliniane butelki
-gliniane wiadro z drewnianą rączką
-igła
-nitka z lnu
-skrawki materiału

Wszystko to układam porządnie w moim szałasie i ide na poszukiwania zwierząt.Kto wie czy nie ma w dżungli jakiś porzuconych młodych...

Z deski i 4 belek robię łóżko.Żeby było miękko kłade liście palmowe.Na to daje koc,pod którym będe spać.Resztę zostawiam w kącie szałasu.
Powrót do góry Go down
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitimeNie Lis 01, 2009 11:03 am

Wracam z powrotem.Zdobyłam:
7 belek drewna+
5 mokrych desek+
2 liny+
9 małych kamyczków+
4 większe+

Z deski i 4 belek robię stolik.Stoi w kącie szałasu.Kłade na niego igłe,nitke,skrawki materiału,glinianą miseczkę w której są moje zapasy i kompas.Z deski i belki robię łopate.Prymitywna ale jest.Wykopuje nią dół obok szałasu,wkładam tam deski,belki,kamienie,liście i inne rzeczy które mi zostały,a następnie maskuje to liśćmi i gałązkami.Mam skrytkę,ale się zmęczyłam.
- 1 punkt hp
+ 1 punkt wytwarzania
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szałas Werona Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Werona   Szałas Werona Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szałas Werona
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szałas Zero
» SZAŁAS Kainycaj
» Szałas Szympek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bezludna wyspa: Gra Forumowa :: Piaszczysta plaża :: Obóz-
Skocz do: