Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa

Rozwijająca się gra forumowa w której lądujemy na wyspie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRegulamin gryRejestracjaZaloguj
17.09.11 - Nowy silnik, serwer i łącze, niedługo zajmiemy się designem i reklamą!
Pogoda na kolejne trzy dni: Mokro, zimno i wszędzie widać mgłę.
Szukaj
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kto jest na Forum
Na Forum jest 2 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 2 Gości

Brak

Najwięcej użytkowników 79 było obecnych Sob Gru 19, 2009 11:32 am

 

 Szałas Ende PL

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 160
Join date : 17/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Dice
Imię: Jenny

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 2:20 pm

Oto twój szałas:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b3/Lapp_shelter-KOTA.jpg

Przechowuj w nim co chcesz z ekwipunku

Przedmioty w szałasie:
pusta torba
kajak
4 wiosła
łuk
4/5 jadu skorpiona
połowa kamiennej miski z lawą,
nóż,
łuk,
14 zwykłych strzał,
15 zatrutych strzał,
nóż
drewniana skrzynia
Łuk z kości słoniowej naprężony skórą kobry
6 strzał z kości słoniowej
2 zatrute strzały z kości słoniowej
5/5 ampułki z jadem kobry
kusza

Eliksiry

Ubrania
2 pary butów: czarne i zielone
para klapek: czarne i niebieskie
gumiaki: zielone
3 pary skarpetek: zielone i pomarańczowe i niebieskie
2 pary spodni: zielone i niebieskie
2 pary szortów: brązowa i żółte
jeansy: niebieskie
3 majtki: zielone i żółte i czerwone
pas: brązowo-złoty
para kąpielówek: czarno-pomarańczowe i niebieskie
5 koszulki: zielona i żółta i fioletowa i czerwona i czerwono-czarna
3 bluzy: brązowa i czerwona i zielona i szara
para rękawiczek: brązowa
2 bransolety: czarna i czarna
zegarek: złoty
okulary przeciwsłoneczne: czarne i zielone i niebieskie
2 opaski na czoło: czarna i czerwona
czapka zimowa: fioletowa
czapka z daszkiem: zielona
czapka safari: żółta i zielona


Na sobie:
Klapki: czarne
Szorty: brązowe
Majtki: zielone
Koszulka: zielona
Łuk
Pojemnik na strzały
Bransoleta: czarna
Bransoleta: czarna
Okulary przeciwsłoneczne: zielone
Czapka safari: zielona


Szałas:
Ognisko - spala 3 kawałki drewna
Rozkładany stolik - można kłaść na nim różne rzeczy.

Podwórko:
Buda Goldena

Zwierzęta:
Imię: Rattus
Typ: Szczur
Gatunek: Szczur śniady (Rattus rattus)
Płeć: Samiec
Umaszczenie: Czarno - Biały
Natura: Miły
Wymagane jedzenie: 3 razy dziennie.

Imię: Golden
Typ: Pies
Płeć: Samiec
Rasa: Golden rotriever
Umaszczenie: żółtawy
Natura: żywy, wojowniczy
Wymagane jedzenie: 3 razy dziennie

Imię: Ruddy
Typ: Sarna
Płeć: Samica
Gatunek: Sarna leśna
Umaszczenie: Ruda
Natura: Miła, przyjazna
Wymagane jedzenie: 2 razy dziennie

Historia:

Wkładam do środka 10 czarnych porzeczek, 10 czerwonych porzeczek, 10 czarnych jagód, 10 borówek.
Wkładam 2 krzemienie.
Zostawiam 2 garście łatwopalnych wiór od SygcioFilmarza.
Wkładam 23 gałęzie.
Wkładam i otwieram 2 skrzynie z jedzeniem. W środku są: 2 parówki, 2 usmażone kurczaki, 1 ciasto. Zachowuję 1 usmażonego kurczaka, a resztę oddaję do zbioru jedzenia.
Wkładam 10 agresto - porzeczek
Wyciągam 2 proste druty, lianę i sztywną, bardzo mocną gałąź. Z Gałęzi ścinam scyzorykiem wszystkie liście. Lianę przywiązuję do gałęzi. 2 proste druty zginam w małe haki. Jeden mały hak przywiązuję do gałęzi z lianą. Powstała wędka!
Wchodzę do środka i zostawiam tam pstrąga 0,3 m, szczupaka 0,3 m i suma 1,5 m.
W środku ustawiam 7 kamyków: robię z nich koło. Następnie w kole kładę 6 gałęzi. Wylewam połowę miski z lawą by rozpalić ogień. Przecieka, ale daję radę. W pośpiechu piekę sobie nad nim ryby. Gdy skończyłem chciałem się rozgrzać, ale ognisko zgasło.
Wchodzę i wkładam Rattusa do środka.
Wkładam sandacza 0,2 m, karasia 0,4 m, pstrąga 1,0 m
Oddaję karasia SygcioFilarzowi.
Tnę sandacza 0,2 m na drobniutkie kosteczki. To samo robię z 3 owocami kakaowca, 3 owocami mango, 3 kiwi
i 3 bananami. Wszystko razem mieszam i wkładam w pierwszy lepszy pojemnik. Wszystko razem dobrze mieszam.Powstała karma dla szczura!
Biorę z dworu mokry, mały, okrągły kamyk. Wycieram go w koszulę. Robię w nim dziurę. I jest miska szczura. Karmy starczy na 15 użyć. Wysypuję Rattusowi do miski 1/15 karmy. On je.
Scyzorykiem z trudem odciąłem kawałek materiału. Zerwałem trawę. Przeciąłem lianę na pół - zszyłem ją trawę, którą wsadziłem w materiał. Powstała malutka poduszka! To samo robię, ale dużą poduszę. Z materiału zostało jeszcze trochę. Odciąłem kawałek. Małą poduszę i kawałek materiału dałem szczurkowi: kawałek materiału posłuży jako pościel dla niego. Z pozostałego materiału zrobiłem pościel dla mnie, a większa poduszka posłużyła dla mnie. Rattatus położył się cały na poduszce. Ja go przykryłem pościelą.
Zrywam bardzo dużo trawy i zatykam wszystkie szczeliny w szałasie trawą, żeby nie przeciekało. Już nie spadnie ani kropelka!
Zapalam ognisko. Nie przecieka, więc nie zgaśnie. Palę 3 gałązki, a jedną, prostą zaostrzam na końcu. Nabijam na patyk
i smażę każdą po kolei rybę. Rattus wstał i oblizał się. Dałem mu karmy do miski. Ogrzewam się, bo na dworze pada deszcz. Nakrywam na siebie pościel i siadam bliżej ognia.
Wkładam 3 kępy wiórów od SygcioFilmarza i 5 belek drewna od SygcioFimarza.[u][u]
Powrót do góry Go down
http://bezludnawyspa.bo.pl
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeWto Lip 21, 2009 11:13 am

Wchodzę i wkładam kajak z 4 wiosłami. Znalezioną gałąź o kształcie łuku zostawiam. Łapka Rattusa wyzdrowiała, więc ściągam mu bandaż. Karmię moje zwierzaki.
Biorę lianę i przywiązuję do gałęzi o kształcie łuku. Postał łuk! Zbieram małe kamienie, które są w szałasie. Zaostrzam je moim ostrym kamieniem.Wychodzę na dwór
i zbieram patyki, które leżą na ziemi. W kamykach robię malutkie dziurki. W te dziurki wkładam patyki. Mam 6 strzał! Maczam jedną strzałę 1/5 jadu skorpiona. Mam 5
zwykłych i 1 zatrutą strzałę! Wszystko zostawiam w szałasie. Wkładam też wszystko co mam przy sobie, czyli:
5 ciasteczek, pół butelki wody mineralnej, kryształ, scyzoryk, 3 owoce kakaowca, 2 dojrzałe owoce mango, liana, ostry kamień, połowa kamiennej miski z lawą, 2 garście piasku, lampa naftowa, bukłak wody, apteczka, twardy kamienny sopel, 2 kiwi, wędka, 3 dżdżownic, 1,5 centymetra sześciennego żelaza
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeWto Lip 21, 2009 12:00 pm

Otwieram walizkę. Są w niej: talerz, widelec, nóż, 2 szklanki, łyżka, chochla, miska, sitko, 2 termometry, 20/20 cukru, 3 garnki, 7 pustych butelek, 2 puste termosy. Wszystko to zostawiam. 10 kiwi zostawiam. Biorę garnek i nalewam do niego wodę mineralną. Zapalam ognisko 3 gałęziami. Podgrzewam wodę, która jest w garnku. Woda się podgrzała. Wrzucam 10 kiwi, 10 borówek, 10 czarnych jagód, 10 czarnych porzeczek, 10 czerwonych porzeczek, 10 agresto-porzeczek. Łyżką wszystko zgniatam. Wyjmuję drugi garnek i sitko. Przez sitko wlewam wodę, zgniecione owoce wyrzucam. Wodę wymieszałem i dodałem 1/20 cukru. Mam sok owocowy! Gotowy garnek z sokiem kładę, żeby wystygł. Po godzinie wróciłem i przelałem zimny już sok do butelki. Gotowe!
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeWto Lip 21, 2009 3:34 pm

Zostawiam skrzynię i łuk, 15 zwykłych strzał, 15 zatrutych strzał, nóż.
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 2:24 pm

Biorę łuk z kości słoniowej i wszystkie strzały.
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 2:37 pm

Zostawiam tutaj zioła i przepis znaleziony nad rzeką.
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 2:44 pm

Postępuję z przepisem leczniczym - 20 życia. Wyjmuję garnek, nalewam do niego wody i rozpalam ognisko. Do ogniska wrzucam liść mięty
i rumianek. Mieszam. Po 5 minutach wyciskam i wlewam do garnka sok z 2 szałwii. Wszystko dokładnie i powoli mieszam. Gotowe! Wlewam to do flakonika po eliksirze, który znalazłem nad rzeką. Biorę ze sobą.
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 2:46 pm

Karmię moje zwierzaki.
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 3:25 pm

Wyciągam kajak wraz z 2 wiosłami i wędką. Zabieram Rattusa i Goldena. Idziemy nad jezioro.
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 3:51 pm

Zostawiam karpia 2,0 m i inne rzeczy prócz eliksiru leczniczego.
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 8:29 pm

Zostawiam mapę wyspy wyrytą na kawałku drewna
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 8:29 pm

Zostawiam mapę wyspy wyrytą na kawałku drewna
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 11:26 am

Biorę 4 belki drewna, zwykły łuk, 5 gałęzi. 2 belki kładę jedna na drugą. Odcinam malutki kawałek gałązki. Biorę skrzynię, wyjmuję z niej gwoździe i drewno. Zdobyłem 14 gwoździ i 8 belek drewna! 2 gwoździe przybijam kamieniem kawałek gałązki, którą wygiąłem. Następnie robię dziurę na wylot w 'wynalazku'. Przez dziurę przekładam cienką, niezbyt szeroką, ale mocną belkę. Kolejno przybijam belkę, którą mocuję lianą. Przybijam łuk z góry 3 gwoździami. Na koniec robię na środku wmontowanego łuku dziurę. Mam kuszę! Próbna strzała: Przez dziurę w łuku przekładam strzałę. Montuję gumę łuku na deskę przełożoną przez dziurę. Naciskam na spust i... zrobiłem dziurę w dachu What a Face . Z reszty desek i gwoździ naprawiam dach (staję na stół). Przynajmniej działa kusza. Zmęczenie robotą zabrało mi 8 pkt życia, a zmęczenie naprawianiem 4 pkt życia.
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 2:10 pm

Przywiązuję Ruddy do budy Goldena.
Powrót do góry Go down
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 3:45 pm

Wchodzę ze zwierzakami i przecinam 10 kartek A4 na 3 części. Mam 30 małych kartek.
Powrót do góry Go down
czesio10

avatar


Liczba postów : 51
Join date : 23/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Mayfar
Imię: Michał

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 11:02 am

biore jeden palący sie kij z ogniska i podpalam mwaahahha
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitimeWto Sie 04, 2009 7:29 am

hehe.... niemożesz podpalić.... On ma w szałasie gażnice przymocowaną do dachu i jak sie nagrzeje to zacznie wszystko gasić
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
Sponsored content





Szałas Ende PL Empty
PisanieTemat: Re: Szałas Ende PL   Szałas Ende PL Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szałas Ende PL
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SZAŁAS Kainycaj
» Szałas pingu93947
» szałas elektro5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bezludna wyspa: Gra Forumowa :: Piaszczysta plaża :: Obóz-
Skocz do: