Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa

Rozwijająca się gra forumowa w której lądujemy na wyspie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRegulamin gryRejestracjaZaloguj
17.09.11 - Nowy silnik, serwer i łącze, niedługo zajmiemy się designem i reklamą!
Pogoda na kolejne trzy dni: Mokro, zimno i wszędzie widać mgłę.
Szukaj
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kto jest na Forum
Na Forum jest 2 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 2 Gości

Brak

Najwięcej użytkowników 79 było obecnych Sob Gru 19, 2009 11:32 am

 

 ~~~las~~->

Go down 
+12
modi1
senbar
Tries Arto
macio1200
Karotka2000
pingu93947
dragon5fly
Dominika99
czesio10
Ende Pl
SygcioFilmarz
MeryUchiha
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Buzzek

Buzzek


Liczba postów : 31
Join date : 01/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Fredro
Imię: Buzzek

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 3:11 pm

Podchodzę i widzę AAA Wielki Tygrys !!
Uff to tylko posąg.
Patrze na niego i pisze na nim :
"Skarbiec"

Hej !! Pomóżcie mi przesunąć ten kamień !!
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 5:00 pm

pomagam ci i cos idzie, nagle... odsywamy kamien i zobaczylismy ze zostala tam tylko pusta skrzynia...
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 6:25 pm

Off-topic: pisze się "jest na nim napisane" a nie "pisze na nim"

Topic: macam po tym tygrysie w nadzie... *klik,klak* ...ji... ???!!!

sciana zaczęła się rozsuwać! widać grotę WYSADZANĄ diamentami, szmaragdami, rubinami, nefrytami, brylantami, szafirami, i innymi szlachetnymi i pół szlachetnymi kamieniami!!!! Fajnie będzie gdy bęzdzie wątek "grota wysadzana kosztownymi kamieniami" wiem, (nie jestem aż tak głupi) że nie będziemy mogle nimi płacić, ale można zrobić tak nóż z diamentów (jak jest się zbieraczem można dodatkowo znaleźdź tytan) lub żeby zrobić sobie wisiorek jak się ma punkty wytwarzania, lub jest się hmm...(nie pamiętam jak to się nazywało) wytwarzaczem?? xDD nie ważne... może też będą "jadowite nietoperze" i będzie trzeba mieć 15 pkt walki... a potem dopiero można dobrać się do błyskotek Wink ale trzeba będzie mieć dłuto i młotek, lub coś w tym stylu... poźniej jeszcze sobie popiszę... teraz zdobędę 15 pkt walki i błyskotki moje!! Twisted Evil Twisted Evil BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!


Ostatnio zmieniony przez pingu93947 dnia Pią Paź 23, 2009 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
macio1200

macio1200


Liczba postów : 74
Join date : 02/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Burek
Imię: Marian

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimePią Paź 23, 2009 8:33 pm

Shocked Shocked nie przesadzaj

Topic :
wchodze na jakieś wzgórze, nagle się potykam, turlam się na dół i mdleje -5 hp.
Gdy odzyskałem przytomność zobaczyłem
~~~las~~-> - Page 3 250px-R%C3%B3wie%C5%84_Waksmundzka_a1
Polanka za lasem poszłem tam i znalazłem 2 chabry i 2 róże, ukułem się -5hp

Podsumowanie:
+ 2 chabry
+ 2 róże
- 10hp


Ostatnio zmieniony przez macio1200 dnia Pią Paź 23, 2009 11:16 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimePią Paź 23, 2009 9:50 pm

pingu93947 napisał:
Off-topic: pisze się "jest na nim napisane" a nie "pisze na nim"

Topic: macam po tym tygrysie w nadzie... *klik,klak* ...ji... ???!!!

sciana zaczęła się rozsuwać! widać grotę WYSADZANĄ diamentami, szmaragdami, rubinami, nefrytami, brylantami, szafirami, i innymi szlachetnymi i pół szlachetnymi kamieniami!!!! i to wszystko moje!!!! BUHAHAHAHAHAHA... tak naprawę bedzie to też wasze... ale fajnie będzie gdy bęzdzie wątek "grota wysadzana kosztownymi kamieniami" wiem, (nie jestem aż tak głupi) że nie będziemy mogle nimi płacić, ale można zrobić tak nóż z diamentów (jak jest się zbieraczem można dodatkowo znaleźdź tytan) lub żeby zrobić sobie wisiorek jak się ma punkty wytwarzania, lub jest się hmm...(nie pamiętam jak to się nazywało) wytwarzaczem?? xDD nie ważne... może też będą "jadowite nietoperze" i będzie trzeba mieć 15 pkt walki... a potem dopiero można dobrać się do błyskotek Wink ale trzeba będzie mieć dłuto i młotek, lub coś w tym stylu... poźniej jeszcze sobie popiszę... teraz zdobędę 15 pkt walki i błyskotki moje!! Twisted Evil Twisted Evil BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!
wiem, żartowałem... troche zrobię skromniejsze... ;)edit: nie uymiem tego zmiejszyć Wink lubie takie wypowiedzi...
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
pingu93947

pingu93947


Liczba postów : 169
Join date : 14/09/2009
Skąd : nie z łodzi

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Crusoe
Imię: Robinson

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 8:46 pm

adminko zkasuj to... bo ty to możesz, a mnie poniosło ^^ to byłą naprawde przesada pale
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.dz.pl
Werona

Werona


Liczba postów : 41
Join date : 30/10/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko:
Imię:

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimeSob Paź 31, 2009 9:00 pm

Idę sobie lasem a tu nagle mnie zamurowało.Za mną w krzakach coś się poruszyło!Podchodzę bliżej a tu wybiega mi mały jelonek!Chyba nie ma mamy....No cóż zrywam z pobliskiego krzaczka borówkę i mu daje.Polubił mnie...

Imię:Bambi
Wiek:Młody...
Kolor:Jak to jelonek
Charakter:Spokojny,Łagodny
Powrót do góry Go down
Chip

Chip


Liczba postów : 16
Join date : 04/11/2009
Age : 32
Skąd : Dom

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Hangelton
Imię: Chip

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 04, 2009 10:13 pm

Wchodzę do lasu:

Znajduję

2 Grzybki
2 Liany


Jednak idąc dalej potykam się o malutką skałę

Tracę -5 Hp
Powrót do góry Go down
MSylwek

MSylwek


Liczba postów : 4
Join date : 04/11/2009
Age : 33

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Ghot
Imię: Jeison

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 05, 2009 12:51 am

w poszukiwaniu liści bambusa na zrobienie dużego kosz potrzebnego mi na banany Neutral udałem się do lasu http://blog.ledera.pl/wp-content/uploads/2008/09/las-wolski.jpg
podczas wędrówki po lesie podnoszę patyk który będzie mi służył do podpory i w razie niebezpieczeństwa do obrony, lecz wpierw sprawdzam czy jest dosyć wytrzymały więc uderzam w drzewo (z połową mojej siły) lecz niestety pęka i rozlega się huk &...

nagle napotykam doskonały wręcz kij leży mi w dłoni jak dopasowany, długość wprost idealna Surprised przypomina mi z lekka miecz Wink
z wrazenia zapomniałem po co tu przyszedłem confused
po 5minutach myślenia daje sobie spokój Suspect i przemierzam las w poszukiwaniu czegoś nowego, bo wpadł mi do głowy nowy pomysł...

a dokładniej poszukam patyków na zrobienie szałasu
przez 30minut znajduję 13 nadających się patyków na zbudowanie szałasu.
Powrót do góry Go down
Karotka2000

Karotka2000


Liczba postów : 106
Join date : 16/09/2009
Age : 27
Skąd : Z innej krainy

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Didency
Imię: Angeline

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 4:05 pm

idę przez las i nagle olśniło mnie!!! sunny szukam drzewa iglastego i po ok. pół godzinie znalazłam sosnę biorę nóż i odrywam od niej korę a potem żywicę zbieram do miski jest idealna do opatrunków...wracając wpadłam na kolejny pomysł sunny zaczęłam szukać małej roślinki... jest! biorę łopatkę i wykopuję ją a następnie daję do drugiej miski będe mieć roślinkę w szałasie ^^ (+1 ogrodnictwa) po dokładnym obejrzeniu roślinki okazało się że to paprotka
Powrót do góry Go down
Karotka2000

Karotka2000


Liczba postów : 106
Join date : 16/09/2009
Age : 27
Skąd : Z innej krainy

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Didency
Imię: Angeline

~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 2:03 pm

idę przez las w poszukiwaniu grzybów...po godzinie znalazłam 4 podgrzybki 2 kanie i 4 kurki. Gdy wracałam usłyszałam za sobą szelest. Odwróciłam się i zobaczyłam sarnę. Korzystając z okazji wzięłam włócznię i wycelowałam w sarnę niestety tylko ją zadrasnęłam a ona ukiekła
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~~~las~~-> - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~las~~->   ~~~las~~-> - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~~~las~~->
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bezludna wyspa: Gra Forumowa :: Puszcza :: Wejście-
Skocz do: