Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Witaj w grze forumowej Bezludna Wyspa. Aby zacząć grać musisz się zarejestrować lub zalogować. Po pomyślnej rejestracji koniecznie przeczytaj cały dział Regulamin. W dziale Regulamin znajdziesz wszystkie nowości i pomoc w czasie pierwszych minut na forum.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Bezludna wyspa: Gra Forumowa

Rozwijająca się gra forumowa w której lądujemy na wyspie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRegulamin gryRejestracjaZaloguj
17.09.11 - Nowy silnik, serwer i łącze, niedługo zajmiemy się designem i reklamą!
Pogoda na kolejne trzy dni: Mokro, zimno i wszędzie widać mgłę.
Szukaj
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kto jest na Forum
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość

Brak

Najwięcej użytkowników 79 było obecnych Sob Gru 19, 2009 11:32 am

 

 Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Empty
PisanieTemat: Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę!   Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Icon_minitimeSob Sie 01, 2009 8:29 am

Uratuj miliony psów!

Cytat :
Mam dla was link. Jeśli chcecie zapobiec zabijaniu psów w Koreii dla ich mięsa to kliknijcie w ten link i podpiszcie petycję
.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
" Ta petycja jest inna od pozostałych zrobionych w obronie Koreańskich psów z powodu jej ogromnego zasięgu. Ludzie z całego świata widzą stronę "Powstrzymaj Zabijanie Psów" po angielsku i w wielu innych językach, i rozumieją , że to nie jest nieszkodliwa stara tradycja czy coś czego nie da się uniknąć. "

"Ta petycja zostanie przedstawiona przedstawicielom Koreańskiej administracji państwowej w Seulu przez Koreańskich Obrońców Praw Zwierząt kiedy zostanie zebranych co najmniej 1 milion podpisów. "

No bo psy to przecierz przyjaciele człowieka a nie trzoda chlewna. =(
Nie dość że zabijają psy to jeszcze przed tym je torturują. m.in rażą prądem, biją, i znęcają sie nad nimi.
Jeśli leży wam na secu życie tych psów to podpiszcie sie .

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
To jest cytat weera z Club Penguin forum.

Uratuj życie psów! Podpisanie petycji zajmie Ci mniej niż minutę! To dla mnie bardzo ważne! Podałem prawdziwe imię i nazwisko. Tą samą wiadomość wstawię na inne fora, bardzo bym prosił, żebyście też to wstawili.
Powrót do góry Go down
czesio10

avatar


Liczba postów : 51
Join date : 23/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Mayfar
Imię: Michał

Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Empty
PisanieTemat: Re: Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę!   Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Icon_minitimeNie Sie 02, 2009 8:12 pm

No jezu kolejny... a my zabijamy krowy czy hindusi robią jakieś petycje?! nie sądzę... ale niech chociaż ich nie rażą prądem i nie biją ponieważ to molestowanie
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Empty
PisanieTemat: Re: Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę!   Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Icon_minitimeWto Sie 04, 2009 7:16 am

Ja się podpisałem Smile
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
Ende Pl
Moderator
Moderator
avatar


Liczba postów : 140
Join date : 18/07/2009

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Pl
Imię: Ende

Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Empty
PisanieTemat: Re: Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę!   Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Icon_minitimeWto Sie 04, 2009 3:18 pm

SygcioFilmarz napisał:
Ja się podpisałem Smile
Bardzo dziękuję.
Powrót do góry Go down
SygcioFilmarz
Moderator
Moderator
SygcioFilmarz


Liczba postów : 499
Join date : 20/07/2009
Age : 33
Skąd : Zakopane

Umiejętności
Ekwipunek:
Nazwisko: Onkers
Imię: Max

Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Empty
PisanieTemat: Re: Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę!   Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Icon_minitimeSro Sie 12, 2009 8:41 am

heh duzo już kliknelo
Powrót do góry Go down
http://www.polskaonline.org/
Sponsored content





Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Empty
PisanieTemat: Re: Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę!   Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Powstrzymaj zabijanie psów! Proszę!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bezludna wyspa: Gra Forumowa :: Sprawy Forum :: Off-Topic-
Skocz do: